Nerandate norimo duomenų rinkinio, o gal esamam duomenų rinkiniui turite pastabų? Tuomet peržiūrėkite jau registruotus poreikius duomenų rinkiniams. Jeigu sąraše nerasite atitinkančio poreikio - registruokite naują.

Teikti poreikį

Prenumeruoja: 0

Poreikio peržiūros: 2

Teisingumo ministro 2022 m. rugpjūčio 1 d. įsakymu Nr. 1R-272 sudaryta darbo grupė pasiūlymams dėl išskaitų iš socialinių išmokų vykdymo pateikti. Darbo grupė, siekdama įvertinti siūlymų leisti išieškoti iš šalpos ir kitų pensijų socialinį ir ekonominį poveikį tokias išmokas gaunantiems asmenims, prašo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos atverti tokius duomenis:
1. Pensijos ar kompensacijos gavėjo vardas/pavardė.
2. Pensijos ar kompensacijos gavėjo asmens kodas.
3. Gaunamos pensijos ar kompensacijos tipas (šalpos senatvės pensija, šalpos neįgalumo pensija, šalpos našlaičių pensija, šalpos kompensacija, socialinio draudimo našlaičių pensija, socialinio draudimo našlių pensija, vienišo asmens išmoka, socialinio draudimo netekto darbingumo pensija).
4. Gaunamos pensijos ar kompensacijos dydis (eurais).
Šie duomenys bus jungiami su Antstolių informacinės sistemos duomenis apie nebaigtas vykdyti vykdomąsias bylas (iš VĮ Registrų centro prašoma tokių duomenų):
1. Vykdomosios bylos numeris.
2. Vykdomosios bylos užvedimo data.
3. Skolininko kodas/asmens kodas.
4. Skolininko pavadinimas/vardas ir pavardė.
5. Išieškotojo tipas (fizinis asmuo/juridinis asmuo/valstybė).
6. Išieškojimo pobūdis (piniginis išieškojimas/nepiniginis išieškojimas/periodinis išieškojimas).
7. Išieškojimo dalykas (piniginio išieškojimo rūšis/nepiniginio išieškojimo rūšis/periodinio išieškojimo rūšis).
8. Jeigu išieškojimas piniginis arba periodinis - išieškotina suma.
9. Apskaičiuotų vykdymo išlaidų suma.

Darbo grupei reikės tokių jungtinių duomenų:
• kiek yra apskritai šalpos pensijų ir kompensacijų gavėjų, kurie turi įsiskolinimų?
• kiek tarp tų šalpos pensijų gavėjų yra tokių, kurie šalia savo šalpos pensijos gauna papildomą našlių pensiją arba našlaičių pensiją, arba vienišo asmens išmoką?
• kokia šalpos pensijų gavėjų, kurie turi įsiskolinimų, vidutinė gaunamos pensijos (pensijų) suma?
• kiek yra socialinio draudimo našlaičių pensijų gavėjų, kurių gaunama našlaičių pensija yra vienintelė gaunama pensija ir jie yra įsiskolinę? Kokia yra jų vidutinė našlaičių pensija? Kiek bylų jie turi ir kokia vidutinė įsiskolinimo suma?
• kiek yra socialinio draudimo našlaičių pensijų gavėjų, kurie kartu su socialinio draudimo našlaičių pensija gauna socialinio draudimo netekto darbingumo pensiją, bet iš našlaičių pensijos išieškojimas nėra vykdomas? Kokia yra jų vidutinė našlaičių pensija? Kiek bylų jie turi ir kokia vidutinė įsiskolinimo suma?
• kiek yra valstybinių našlių ir našlaičių pensijų gavėjų, kurie turi įsiskolinimų, kiek bylų jie turi, kokia vidutinė įsiskolinimų suma?

Būsena Pateiktas
Registravimo data 2023 m. vasario 1 d., 09:04
Atnaujinimo data 2023 m. spalio 14 d., 11:39
Duomenų atnaujinimo periodiškumas Neatnaujinamas
Patinka: 0

Komentarai

Komentuoti gali tik prisijungę naudotojai