Nerandate norimo duomenų rinkinio, o gal esamam duomenų rinkiniui turite pastabų? Tuomet peržiūrėkite jau registruotus poreikius duomenų rinkiniams. Jeigu sąraše nerasite atitinkančio poreikio - registruokite naują.

Teikti poreikį

Prenumeruoja: 2

Poreikio peržiūros: 32

Sveiki,

Prašome atverti viešai prieinamus duomenis, pagal transporto priemonės valsgtybinio numerio paiešką:
https://www.cab.lt/draustumo-patikra/

API turėtų duoti šiuos rezultatus:
1. Valstybinis numeris pagal kurį daroma paieška.
2. Paieškos data
3. Draudiko įmonės pavadinimas.
4. Draudimo liudijimo numeris.
5. Draudimo sutarties numeris

Šie duomenys reikalingi įgyvendinti Centrinė projektų valdymo agentūros vykdomam 2021–2030 metų Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos valstybės skaitmeninimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-002-01-07-07 „Skatinti duomenų prieinamumą ir pakartotinį naudojimą“ veiklos „Įmonių investicijos į naujų inovatyvių sprendimų ir skaitmeninių paslaugų sukūrimą, naudojant atvirus duomenis“ poveiklės „Įmonių investicijos į naujų inovatyvių sprendimų ir skaitmeninių paslaugų sukūrimą, naudojant atvirus duomenis“

Pagarbiai,
CEO, Mantas Norvaišas
UADBB MTI brokeris

Būsena Atmestas
Registravimo data 2024 m. gegužės 31 d., 08:40
Atnaujinimo data 2024 m. birželio 5 d., 10:22
Patinka: 0

Organizacijos atsakymas:

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos finansų ministerija duomenų apie transporto priemonių draudimą nevaldo ir netvarko. Pagal Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymo 27 straipsnį, tokius duomenis savo duomenų bazėje tvarko ir valdo Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras, kuris yra draudikų, kuriems leidžiama vykdyti Lietuvos Respublikoje transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą, asociacija. Minėtame straipsnyje taip pat yra nustatyta kam ir kokiomis sąlygomis duomenų bazėje tvarkomi duomenys yra teikiami.

Komentarai

Komentuoti gali tik prisijungę naudotojai