Nerandate norimo duomenų rinkinio, o gal esamam duomenų rinkinui turite pastabų? Tuomet peržiūrėkite jau registruotus poreikius duomenų rinkiniams. Jeigu sąraše nerasite atitinkančio poreikio - registruokite naują.

Teikti poreikį

Šioje portalo skiltyje yra publikuojami atvirų duomenų naudotojų pateikti poreikiai dėl atvirų duomenų rinkinių. Tai yra svarbu, nes atveriant duomenis yra siekiama duomenų atvėrimą vykdyti maksimaliai, atsižvelgiant į atvirų duomenų naudotojų poreikį (angl. demand driven approach) ir įvertinant jų teigiamą poveikį visuomeninio intereso tenkinimui, viešumui ir verslo plėtrai.

Paieškos rezultatai: 1
Registravimo data: 2023-11-13 Atnaujinimo data: 2024-01-30

Duomenys apie tai, kiek migrantų apgręžiama Lietuvos pasienyje (nesuteikiant galimybės pateikti prieglobsčio prašymą), jų kilmės šalys ir kitos demografinės charakteristikos. Tai padėtų žmogaus teisių institucijoms, nevyriausybinėms organizacijoms ir kitiems tyrėjams geriau suprasti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje. Taip pat stebėti kaip dažnai apgręžiami žmonės iš šalių, kuriose vyksta aktyvūs kariniai konfliktai. Idealus formatas būtų asmens lygmeniu: [Data, {Apgręžto asmens charakteristikos}]. Tačiau galima pateikti ir agreguotus skaičius kas dieną ar savaitę.