Nerandate norimo duomenų rinkinio, o gal esamam duomenų rinkinui turite pastabų? Tuomet peržiūrėkite jau registruotus poreikius duomenų rinkiniams. Jeigu sąraše nerasite atitinkančio poreikio - registruokite naują.

Teikti poreikį naujam duomenų rinkiniui

Naujų duomenų atvėrimo poreikis:

Valstybinių įstaigų sąrašas pagal valdymo sritis ir asignavimo valdytojus

Valstybinių įstaigų sąrašas pagal valdymo sritis ir asignavimo valdytojus
Pasiūlymas organizacijai Valstybės įmonė Registrų centras
Būsena Nenumatytas atverti
Registravimo data 2022-11-30 12:39:59
Atnaujinimo data 2022-11-30 13:42:08
Duomenų atnaujinimo periodiškumas Dukart per metus
Patinka: 0

Organizacijos atsakymas

Neplanuojama atverti, nes Juridinių asmenų registre netvarkomi duomenys apie valstybinių institucijų pavaldumą ir asignavimų valdytojus. Tokio duomenų rinkinio atverti nėra fizinės galimybės, nes iš pageidaujamos duomenų struktūros pusė duomenų nėra Juridinių asmenų registro duomenys, t. y. Juridinių asmenų registre netvarkomi duomenys apie valstybinių institucijų pavaldumą ir asignavimų valdytojus. Norint turėti tokį duomenų rinkinį, reikėtų inicijuoti Juridinių asmenų registro duomenų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimą, kad Juridinių asmenų registre būtų tvarkomi duomenys apie valstybinių įmonių pavaldumą ir apie asignavimų valdytojus.

Komentarai ir istorija:

2022-11-30 13:42:08 | Pakeista būsena: Redaguotas | Tokio duomenų rinkinio atverti nėra fizinės galimybės, nes iš pageidaujamos duomenų struktūros pusė duomenų nėra Juridinių asmenų registro duomenys, t. y. Juridinių asmenų registre netvarkomi duomenys apie valstybinių institucijų pavaldumą ir asignavimų valdytojus. Norint turėti tokį duomenų rinkinį, reikėtų inicijuoti Juridinių asmenų registro duomenų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimą.
2022-11-30 13:42:08 | Pakeista būsena: Atmestas

Komentuoti gali tik prisijungę naudotojai