Nerandate norimo duomenų rinkinio, o gal esamam duomenų rinkinui turite pastabų? Tuomet peržiūrėkite jau registruotus poreikius duomenų rinkiniams. Jeigu sąraše nerasite atitinkančio poreikio - registruokite naują.

Teikti poreikį naujam duomenų rinkiniui

Naujų duomenų atvėrimo poreikis:

Išrašai ir siuntimai iš ir į gydymo įstaigas su TLK kodais

Rinkinyje turėtų būti išrašo tekstas pilnas arba su jam priklausančiais meta duomenimis (data; vizito tipas(ambu/stac); gydytojo ID/įstaiga; miestas/regionas). Rinkinyje turėtų būti pilna išrašo ar siuntimo tekstas ir visi su tuo išrašu susiję TLK kodai (kiti kodai kaip ACHI arba DRG irgi būtų naudingi). Informacija turėtų būti prieinama iš vieno šaltinio - ESPBI. Informacija gali būti pseudonimizuota arba pilnai anonimizuota. Jei iš pilno teksto pašalinami duomenys (asmens vardas; adresas ar kiti identifikuojanti asmens duomenys) jo vietoje idealiu atveju būtų paliktas intarpas su redakcijos tipu arba bent jau redakcijos faktu (pavyzdys: "Dėl Evenių g. 2 vykdomų" keisti į "Dėl [adresas] vykdomų" arba "Dėl [redaguota] vykdomų" ) Jei duomenų šaltinyje egzistuoja laukai, kurie nenurodyti struktūroje, tačiau apibūdina minėtus duomenis (pvz.: išrašo santrauka), tokia struktūra turėtų būti išlaikoma.
Pasiūlymas organizacijai IVPK
Būsena Pateiktas
Registravimo data 2023-06-01 17:45:58
Duomenų atnaujinimo periodiškumas Kas mėnesį
Patinka: 0
Duomenų pavadinimas Duomenų pavadinimas žodyne Duomenų tipas Pastabos
data DATE kodavimas kinta laikui bėgant, todėl svarbu, kada buvo sukurtas įrašas
text TEXT išrašo tekstas/dokumentas - tai gali būti pilno teksto dokumentas išraše su visomis išrašo dalimis, jei nesaugoma tekstinė informacija, bent PDF failai būtų vertingi
TLK VARCHAR(255) kodas gali būti pilname aprašo tekste, bet esant galimybei jį išskirti į išorinį lauką tai būtų naudinga.

Komentarai ir istorija:

2023-06-01 17:45:59 | Sukurtas naujas poreikis. Būsena: Pateiktas

Komentuoti gali tik prisijungę naudotojai