Nerandate norimo duomenų rinkinio, o gal esamam duomenų rinkiniui turite pastabų? Tuomet peržiūrėkite jau registruotus poreikius duomenų rinkiniams. Jeigu sąraše nerasite atitinkančio poreikio - registruokite naują.

Teikti poreikį

Prenumeruoja: 1

Poreikio peržiūros: 31

Advokatų profesinė bendrija Linden ketina teikti naują paslaugą savo klientams, kuriem šiuo metu teikia skolų išieškojimo Lietuvos teismuose paslaugas. Jurdininių asmenų duomenų platformos, tokios kaip creditinfo.lt ir okredo.lt leidžia pasitikrinti nemažai duomenų, susijusių su juridinio asmens finansine būkle. Visgi šių platformų duomenys neįgalina vartotojų ir teisininkų priimti sprendimą kreiptis ar nesikreipti į teismą dėl tam tikros skolos išieškojimo. Pagrindinis kriterijus, kuriuo vadovaujasi verslai priimdami tokį sprendimą - ar iš juridinio asmens, iš kurio bus priteista skola, bus faktinė galimybė išieškoti skolą. Kitas svarbus veiksnys - faktinis skolos atgavimo terminas, kreditoriui pradėjus teisminio skolos atgavimo veiksmus. APB Linden ketina teikti skolos išieškojimo tikimybės bei termino vertinimo paslaugą savo klientams. Dėl to maloniai prašome atverti šiuos Antstolių informacinės sistemos (AIS) duomenis bei juos nuolat atnaujinti Lietuvos atvirų duomenų portale:
- bylos id
- skolos suma
- skolinkų skaičius fiziniai asmenys
- skolininkų skaičius juridiniai asmenys
- kiti skolininkai
- bylos pradžia (metai_mėnuo)
- AIS bylų būsenos sistemoje (Vykdoma, užbaigta, sukurta, anuliuota, sustabdyta, iš dalies sustabdyta, atidėti atskiri vykdymo veiksmai, nutraukta)
- AIS bylų būsenos data
- AIS bylų būsenos statuso potipis
- Išieškota suma

Būsena Įvertintas
Registravimo data 2024 m. balandžio 11 d., 10:29
Atnaujinimo data 2024 m. balandžio 11 d., 16:58
Patinka: 0

Organizacijos atsakymas:

Antstolių informacinės sistemos (AIS) duomenys įvairias pjūviais yra atverti, juos galite rasti šiame portale : https://data.gov.lt/datasets/?q=AIS+duomenys+ Atkreipiame dėmesį, kad pagal europinį standartą atviri duomenys - tai nuasmeninti duomenys, kad net ir sujungus juos su kitais duomenimis identifikuoti asmenį būtų neįmanoma. Registrų centras duomenis atveria pagal Registrų centro duomenų atvėrimo strategijoje numatytus prioritetus ir atvėrimo plane numatytą eiliškumą. Jūsų poreikis papildyti atvertus duomenų rinkinius bus įtrauktas į planą ir patenkintas atėjus numatytai eilei.

Komentarai

Komentuoti gali tik prisijungę naudotojai