Viewed: 21

Like: 0

Subscribers 0

BIfree SODRA aplikacija yra sukurta su Qlik Sense atviriems Sodros duomenims analizuoti. Šioje aplikacijoje galima nemokamai analizuoti daugiau kaip 40 tūkst. Lietuvos juridinių vienetų (kuriuose dirba daugiau kaip 1,2 mln. darbuotojų) darbuotojų skaičiaus ir atlyginimų tendencijas pagal sektorių, veiklą, savivaldybę.

Taip pat panaudoti duomenys iš Registrų centro apie Lietuvos įmonių pardavimo pajamas ir veiklos pelną (13 tūkst. Lietuvos įmonių su 70 mlrd. apyvarta ir 5 mlrd. veiklos pelnu) bei sujungti su Sodros duomenimis, kad būtų galimybė analizuoti efektyvumo rodiklius 1 darbuotojui pagal sektorius, savivaldybes ir pasirinktas konkrečias įmones.

Iš Statistikos departamento atvirų duomenų galima analizuoti Lietuvos ekonomikos 20-ies metų efektyvumo rodiklių tendencijas.

Benefits:

Duomenys yra analizuojami vizualiai, greitai ir interaktyviai. Duomenys pateikiami nuo 2017 m. ir atnaujinami kiekvieną mėnesį. Remiantis atvirais duomenimis, naudotojai gali daryti įžvalgas, palyginti savo įmonės efektyvumo rodiklius su konkurentų rodikliais, formuoti teisingą atlygio politiką. Tuo pačiu skatinamas skaidrumas, didinamas efektyvumas.

URL:

https://dayqanalytics.eu/

Comments

Only logged in users can leave a comment