Georeferencinio pagrindo kadastras (GRPK) – valstybės kadastras, kuriame registruojami stabilūs Lietuvos teritorijos gamtiniai ir antropogeniniai objektai. Informacija apie GRPK objektus yra kaupiama erdvinių duomenų rinkinyje.
Teismų sprendimai, nutartys, nutarimai
Bylų skirstymo protokolų išrašai
e.Sveikatos (Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos - ESPBI IS ) e.Recepto posistemės duomenys apie gydytojų skirtus receptinius vaistus*. Terminas „VAISTAS“ šiame duomenų rinkinyje naudojamas kaip bendrinis pavadinimas visiems su receptu skiriamiems medicininiams produktams (vaistinis preparatas, medicinos pagalbos priemonė (MPP), vardinis vaistas, ekstemporalus vaistas, kitos priemonės). Duomenų nuasmeninimo kriterijai: 1. Jeigu per ketvirtį vienam TLK-10-AM kodui išrašytų receptų skaičius yra mažesnis nei 10, duomenų rinkinyje pateikiamas tik dirbtinis išrašyto recepto identifikatorius, recepto išrašymo metai bei ketvirtis ir diagnozės (TLK-10-AM klasifikatoriaus), pagal kurią išrašytas receptas, kodas bei pavadinimas. 2. Jeigu per ketvirtį vienam TLK-10-AM kodui vienoje savivaldybėje, kurioje yra receptą išrašiusi gydymo įstaiga, išrašytų receptų skaičius yra mažesnis nei 5, įstaigos, kurioje buvo išrašytas receptas, savivaldybė nenurodoma. 3. Jeigu per ketvirtį vienam TLK-10-AM kodui vienoje savivaldybėje, kurioje pacientas yra deklaravęs gyvenamąją vietą, išrašytų receptų skaičius yra mažesnis nei 5, paciento deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybė nenurodoma. 4. Jeigu per ketvirtį vienoje savivaldybėje, kurioje yra receptą išrašiusi gydymo įstaiga, receptus išrašiusių gydytojų, turinčių tą pačią kvalifikaciją, skaičius yra mažesnis nei 3, gydytojo kvalifikacija nenurodoma.
Klaipėdos rajono teritorijoje esančių kapinių sąrašas. Kapinių pavadinimas, kapinių vieta: gyvenamosios vietovės pavadinimas, kapinių statusas ir sprendimo dėl kapinių statuso suteikimo priėmimo subjektas, data ir numeris. Kapinių plotas, hektarais. Žyma apie kapinių žemės sklypo registraciją Nekilnojamojo turto registre ) jeigu įregistruotas, – registracijos data ir unikalus numeris. Žyma apie kapinių registraciją Kultūros vertybių registre (registruotos / neregistruotos). Jeigu registruotos, – unikalus kodas. Kapinių prižiūrėtojo duomenys (nueasmeninti)
Antimikrobinių vaistinių preparatų vartojimo Lietuvoje duomenys
Pateikiami mirusių nuolatinių Lietuvos gyventojų duomenys ir nuolatinių Lietuvos Respublikos gyventojų negyvagimių duomenys pagal amžių, lytį, gyvenamosios vietos administracinę teritoriją, mirties vietą, pagrindinę mirties priežastį (pagal TLK-10-AM)
Valstybinės veterinarinės kontrolės ūkio subjektas yra kontroliuojamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, remiantis teisės aktų reikalavimais. Ūkio subjektams suteikiama teisė vykdyti nustatytą veiklą, jį registruojant ar suteikiant jam veterinarinio patvirtinimo numerį. Teritorinės VMVT kontroliuoja veterinarinio patvirtinimo ar registracijos numerį turinčių kontrolės subjektų atitiktį jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimams.
Maisto tvarkymo subjektų, viešojo maitinimo įmonių - kavinių, užkandinių ir restoranų - veiklos atitikties higienos reikalavimams vertinimas atliekant planinius patikrinimus.
Pateikiami sąmatos lėšų, skirtų vietinės reikšmės keliams (gatvėms) tiesti, taisyti (remontuoti) ir prižiūrėti, duomenys
Tyrimo tikslas – parengti palyginamą su kitomis Europos Sąjungos (ES) šalimis statistinę informaciją apie namų ūkio bendrąsias ir disponuojamąsias pajamas, būsto sąlygas, namų ūkio fizinę ir socialinę aplinką, galimybę tenkinti kai kuriuos poreikius, vyresnių nei 16 metų namų ūkio narių užimtumą, darbą, sveikatos būklę bei problemas ir sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir įvertinti skurdo rizikos bei materialinio nepritekliaus ir socialinės atskirties rodiklius.
Informacinių technologijų naudojimo namų ūkiuose statistinio tyrimo tikslas yra įvertinti gyventojų apsirūpinimą kompiuteriais, interneto prieigą namuose, kompiuterio ir interneto naudojimo dažnumą bei tikslus, naudojimąsi e. prekyba, e. valdžios paslaugomis, kompiuterinį raštingumą, IT saugumą, IT ir interneto naudojimo kliūtis. Tiriamoji visuma (populiacija) – visi Lietuvos privatūs namų ūkiai, kuriuose bent vienas narys yra 16–74 metų amžiaus, ir nuolatiniai 16–74 metų amžiaus Lietuvos gyventojai. Asmenys, gyvenantys instituciniuose namų ūkiuose (globos namuose, šeimynose, įkalinimo įstaigose, vienuolynuose), nėra tiriami.
Tyrimo tikslas – rengti ir skelbti statistinę informaciją apie gyventojų užimtumą, remiantis gyventojų apklausos statistiniais duomenimis. Įvertinti užimtų gyventojų ir bedarbių skaičių, jų pasiskirstymą pagal amžių, lytį, gyvenamąją vietą, ekonominės veiklos rūšis, pagrindines profesijų grupes, išsilavinimą, darbo jėgos aktyvumo, užimtumo ir nedarbo lygius. Tyrimas atliekamas imčių metodu. Kas ketvirtį apklausiama apie 0,5 proc. 15 metų ir vyresnių gyventojų, tyrimo rezultatai perskaičiuojami visiems gyventojams.
Vidutinės apdraustųjų pajamos – vidutinės asmens pajamos, nuo kurių buvo priskaičiuotos valstybinio socialinio draudimo įmokos per ataskaitinį laikotarpį. Pateikiama informacija apie vidutines apdraustųjų pajamas: apdraustųjų visomis draudimo rūšimis skaičius ir jų vidutinės pajamos pagal savivaldybes; apdraustųjų visomis socialinio draudimo rūšimis vidutinės pajamos pagal profesiją. Pateikiama informacija apie vidutinių apdraustųjų pajamų analizę: apdraustųjų, dirbusių ne mažiau kaip 30 d. per mėnesį, pasiskirstymas pagal pajamas, amžių ir lytį; apdraustųjų, dirbusių ne mažiau kaip 30 d. per mėnesį biudžetinėje sferoje, pasiskirstymas pagal pajamas, amžių ir lytį; apdraustųjų, dirbusių ne mažiau kaip 30 d. per mėnesį ne biudžetinėje sferoje, pasiskirstymas pagal pajamas, amžių ir lytį.
Stacionaro lovų skaičius ir jų veiklos rodikliai pagal asmens sveikatos priežiūros įstaigą, lovų specialybės grupės, savivaldybes
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos teikiamų viešųjų paslaugų sąrašas