INSPIRE temos „Aukštis“ duomenų rinkinyje yra pateikiami Lietuvos teritorijos aukščių duomenys: informacija apie reljefo aukščius ir reljefo elementus charakterizuojančius taškus bei informacija apie reljefą charakterizuojančias horizontales.
INSPIRE temos „Aukštis“ duomenų rinkinyje yra pateikiami Lietuvos teritorijos aukščių duomenys: informacija apie reljefo aukščius ir reljefo elementus charakterizuojančius taškus bei informacija apie reljefą charakterizuojančias horizontales.
Skaitmeninis reljefo modelis - reljefą charakterizuojantis tinklelis (GRID) 5x5 m. Tai yra Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:50 000 georeferencinių erdvinių duomenų rinkinio (GDR50LT) dalis. GDR50LT yra valstybinis erdvinių duomenų rinkinys, kuriame kaupiami Žemės paviršiaus gamtinių ir antropogeninių objektų, esančių Lietuvos Respublikos teritorijoje duomenys. Šį erdvinį duomenų rinkinį sudaro erdviniai objektai susiję su vandens telkiniais, žemės danga, transporto tinklu, inžinerinėmis komunikacijomis, geodeziniais punktais, reljefu, vietovardžiais, administracinių vienetų ir saugomų teritorijų ribomis, ir pan.
LR teritorijos skaitmeniniai erdviniai žemės paviršiaus lazerinio skenavimo taškų 2009-2010 m. duomenys
Valstybinis geodezinio pagrindo duomenų rinkinys (GPDR) apima Lietuvos valstybinio GPS nulinės, pirmosios, antrosios ir trečiosios klasių tinklo punktus; Lietuvos valstybinio geodezinio vertikaliojo pirmosios, antrosios ir trečiosios klasių tinklo punktus, Lietuvos valstybinio gravimetrinio nulinės, pirmos ir antros klasių tinklų punktus; gravimetrinės nuotaukos duomenis. Duomenys kaupiami 1994 m. Lietuvos koordinačių sistemoje LKS-94 ir Lietuvos valstybinėje aukščių sistemoje LAS07
Batimetriniai Lietuvos vidaus vandenų duomenys apimantys didžiausių Lietuvos ežerų, tvenkinių, Kauno ir Kuršių marių bei dalį jūros pakrantės gylių informaciją. Duomenys parengti susisteminus ir vektorizavus Gamtos tyrimų centro, Geologijos ir geografijos instituto Klimato ir vandens sistemų sektoriaus, Vidaus vandens kelių direkcijos, Aplinkos apsaugos agentūros, Gamtos paveldo fondo, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos, VĮ GIS-Centro, Klaipėdos Universiteto Baltijos pajūrio aplinkos tyrimų ir planavimo instituto, Aleksandro Stulginskio bei Lietuvos edukologijos universitetų turimą medžiagą (batimetrinius planus, schemas). Medžiagos sisteminimą, vektorizavimą ir duomenų rinkinio kūrimą atliko VšĮ Statybos sektoriaus vystymo agentūra.